Firma Top-Design istnieje od 2010 roku. Jest generalnym dystrybutorem europejskich producentów wysokiej klasy produktów wyposażenia łazienek.

Nasze marki:


Roltechnik

roltechnik.pngNiemiecka firma należąca do międzynarodowej grupy ROTH Industries GmbH & Co. Roltechnik jako członek koncernu Roth posiada siedzibę w Republice Czeskiej w świecie kabin prysznicowych jest symbolem różnorodności asortymentu, bazującej na długoletniej tradycji, doświadczeniu, skrupulatnemu i dokładnemu procesowi produkcji, wysokiej jakości oraz naciskowi na innowacyjność. W szerokim asortymencie można znaleźć rozwiązania dla każdej łazienki, a dla nietypowych wnętrz również produkty wykonywane na miarę, wedle preferencji i gustów klienta.
Marka Roltechnik to przede wszystkim designerskie kabiny prysznicowe, wysokiej trwałości brodziki i wanny akrylowe oraz konglomeratowe, parawany nawannowe.


Palazzani

palazzani.pngHistoria Palazzani Rubinetterie SpA sięga 1905 roku, znajduje się w miejscowości Casalmorano we Włoszech. Jest producentem baterii i systemów podtynkowych oraz ceramiki sanitarnej, posiada hale produkcyjne o łącznej powierzchni 17.000 m2. Dzięki doświadczeniu w sferze wyspecjalizowanej produkcji, designu oraz wyjątkowej jakości, wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom.


Sanitana

sanitana.pngSanitana to firma o wieloletniej tradycji mająca swoją siedzibę w Anadia w Portugalii. Została założona w 1979 roku, była wówczas pierwszą fabryką w Portugalii zajmującą się produkcją ceramiki sanitarnej. Należy do Grupy Roca.
Obecnie firma Sanitana produkuje kompleksowe wyposażenie łazienek, jak ceramikę i armaturę sanitarną, meble łazienkowe, wanny do hydromasażu, kabiny prysznicowe, brodziki oraz zlewozmywaki i armaturę kuchenną.
Poprzez długoletnie doświadczenie, rozwój oraz zaangażowanie, Sanitana dokonuje wszelkich starań, aby produkować najlepsze produkty będące w Europie wyznacznikiem najwyższej jakości.